Shitet Shfajci CO2

Shitet nga: Luan 22 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shitet shfajci komplet me boc ne gjendje shum të mir shfajci ësht trefaz dhe ka 400 ampera është me ftohës të ujit i ardhur nga Italia
Numri i telefonit : 044612371 mund te kontaktoni edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim