Shtopa per AUDI BMW instrumentabull fara shitens..

Shitet nga: eeee 17 Pri 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shtopa per audi a4 limuzin viti 97.
Komplet tapiceria e brendshme per audi a4.
Shtopa per BMW 3 e46.
Shtopa per BMW 5 E39..
Shtopa per golf 4.
Pasqyre per mersedes e clas 210.
Pasqyre per BMW 5 E46.
Halogenka per bmw.
Diskate mramt per passat 3c.
Anllaser per wv T5 i ri .
Alternator per passat B7 i ri.
Kompresor i klimes per BMW E46
Fara per audi a4 limuzin 97.
Fara per opel tip i ri etj etj..

Mund te na kontaktoni dhe ne viber +38649551591.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim