drita per vetura Halogen H4

Shitet nga: jetmir beselica 10 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shes keta syna halogen H4 per vetura deri ne vitin 2000 synat ndriqojn ne ngjyren e bardh dhe te kaltert ju faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim