lug per bagera

Shitet nga: ilir 04 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
lug per bagera pllanink dhe 60 dhe 50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim