mbajtse per biciklete dhe bicikleten me disqe --..

Shitet nga: zzzzz 30 Maj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per biciklete dhe bicikleten
ma teper te 049 170 898 viber podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim