ushit flm merrjep Shfajci CO2

Shitet nga: Albin Halili 09 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
Shitet shfajci ne gjendje te rregullt i ardhur nga Italia esht i perdorur shfajci esht trefaz dhe ka 400 ampera esht edhe me ftohes te ujit mund te kontaktoni ne nr. 044612371 po ashtu edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim