man 19 414 vi.2000 me Rimorkio 1987

Shitet nga: besi 09 Dhj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
man 19 414 vi, 2000 gomat e reja dhe Rimorkio vi.1987 gomat 70/qin te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim