Iveco 8-13 turbo

Shitet nga: Naser 03 Maj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes kamion miller kiper 8-130 turbo ne gjendje te rregullt tip top kamioni posedon Doganen dhe homologimin e pagum goma te mira viti 90 per ma shum kontaktoni ndrrim I mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim