Kamijonete VW T4 dizel -92

Shitet nga: kamioneta 21 Pri 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes ndrroj kamioneten me 1.9 dizel me 7 ulse dhe mrapa prokolic me ks gomat me ce kamioneta esht ngjyr e kaltert gjindet ne podujev per me shum informata ne keta numra tel 044 209 128 ose 049 209 128 ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim