Kamion MAN 19 414 viti 2000

Shitet nga: Besi 16 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
kamjoni esht ne gjendje te mire dhe i regjistruar me 22 04 2014 deri 22 04 2015 gomat te reja
prikolica esht treakse aksi par i qohet viti i saj eshte 93 gomat ika 70% te mira eshte 26.90 kubiki dhe boj ndrrim me ma te vogel deri 22 kubik dhe e regjistruar me 22 04 2014 deri 22 04 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim