Kamionete iveco turbo daly 49 12 kiper

Shitet nga: xhevati 23 Mar 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Besianë
shes kamioneten iveco kiper viti i prodhimit 1999 e doganuar dhe rexhistruar nji vit ne emer timin perkthimi mundet te behet menjiher kamioneta eshte e importuar nga zvicra ska punue fare ne kosov eshte interkuler xhamay me rrym pasqyret me nxemje diferencial bllokad sanak te metalit kiperin me rrym sanaku eshte 340x200x0.40 eshte shum i mir ja vlen me ardhe e me pa e edhe me ble kujt i vyen flm ne mirkuptim ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim