Kamioneten iveco turbo daly e vitit 1999 kiper

Shitet nga: xhevati jashari 21 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Besianë
shes kamioneten iveco viti i prodhimit 03 1999 e sapo doganuar dhe rexhistruar nji vit ne emer timin personal perkthimi mundet menjiher osa autorizimin jau jap kamioni ka goma te reja xhamat me rrym pasqyret me nxemje blokazha ne diferencial kiperin me rrym sanakun metal shum i mirme dimenzione 340 x200 x040 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim