Kombe VW T2 dizel -90

Shitet nga: f 13 Pri 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Besianë
Shes Kombi Wosvagen 2 URGJENTISHT

KOMBI KA NJE KARISERI TE RUJTNE SHUME ,MATORIN 1.6, DIZELL ,LLOJI KARAVELL, VITI I PRODHIMIT 1990, 4 RROTE I KA GANCE TE REJA DHE KOMBI ESHTE NE GJENDJE TE MIRE FIZIKE .PRESE NJE BLERES SERIZO DHE MUND TE ME KONTAKTOJ 044 812875.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim