Kombe VW T4 dizel -95

Shitet nga: Dardani 22 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Besianë
shes volkswagen kombi t4 1.9 turbo dizell i sapo ardhur nga gjermanija ne gjendje teper te mire teknike dhe optike ,gomat e reja dhe te gjitha serviset e kryera ne gjermani me liber servisi,i vozitur vetem nga nje pronar deri me tani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim