Kombi T4 -92

Shitet nga: xhafer 01 Maj 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 850 EUR

Komuna: Besianë
shes kombi T4 viti i prodhimit 1992 dizel 2.4 motori ne gjendje te mir teknike dhe posedon regjistrimin dhe 5 muaj posedon edhe caraden te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim