Çekiq

Shitet nga: Burim 22 Gsh 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   50 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes dalten per çekiqa te medhenj eskavatorash me gjatesi 75cm dhe trashesi fi 70mm origjinale e pa perdorur me qmim 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim