2011 JCB 1CX

Shitet nga: vehicle 06 Shk 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
590 H
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim