Actros 1843

Shitet nga: Remzi 16 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni ne gjendje te rregullt ne te gjitha pikpamjet dhe motori i punon ne gjendje te shkelqyer gomat e reja ka regjistrim deri ne Korrik 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim