Agregat 300 Killovat

Shitet nga: Gene 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Agregat 15 killovat benzin
Agregat 44 killovat dizell
Agregat 300 killovat dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim