Apstkiper per berllog

Shitet nga: Kushtrim 01 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht me gjendje shum te Mir viti I prodhimit 2000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim