Autopjes kamiona

Shitet nga: fatmir 23 Jan 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
pjes te kamionav ,kamiona komplet etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim