BEJM HAPJEN E PUSEVE BUNAFVE

Shitet nga: vesim 25 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm hapjen e puseve ne terene te forta dhe te buta me gypa te plastikes
tel 044 842 887 OSE 049 835 875
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim