Bager Valak

Shitet nga: Arton 01 Jan 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Valak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim