Bager

Shitet nga: Arton 11 Tet 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kobleko 10 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim