Elektromotor 30 KW u shit flm merrjep

Shitet nga: Burim 08 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes elektromotor 30 KW ne gjendje shum te mir. E jap me garancion. Qmimi fiks 500€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim