Elektromotor 45 kw

Shitet nga: Burim 02 Krr 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes elektromotor ne gjendje pune te mir 45 kw 1475 rr.min. Me qmim 650€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim