Fiat ducato 2.8 *99* 6 muj regjistrim

Shitet nga: zena 30 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 499 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
fiat ducato
6 muj regjistrim
2.8 disel matorr teper te mir
viti 1999
-klima-
servisimin e kryer

*vlen te ceket nuk esht ne hipotek*
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim