Ford transit

Shitet nga: Sanush 08 Nën 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet minibusi ford transit 2.4 tdi ne gjendje te rregullt.viti 2001.ulse 14+1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim