Furgon per kamion 6.20 gjatsia

Shitet nga: lavdim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes furgon per kamion 6.20 gjatsia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim