Goma SAVA 315 80R 22.5

Shitet nga: Remzi 16 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Goma te ardhra nga gjermanija 6 cop dy jan per trap par e 4 tjera per trap mram gomat jan 90% te mira perjashtim dy copa jan pak ma te hargjuara , sava germany, viti i prdhimit 2014 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim