IVECO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: VAAKAL 22 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti i prodhimit 1992
Në gjendje të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim