Iveco

Shitet nga: Nexhip 26 Qer 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR   7 800 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti i prodhimit 2001 c50 . 7 ulse shum i rujtun 93.000 t kalume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim