Corad per iveko

Shitet nga: Nehati 17 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shes coraden per iveko
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim