JCB 4CX Bager Kombinirk 2009

Shitet nga: Auto JCb 17 Nën 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
JCB 4CX Bager Kombinirk 2009
5782 h.
4x4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim