KAMION IVECO

Shitet nga: Fazli Ajvazi 15 Gsh 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni :Tipi IVECO ML 75E, Sanduk me Rampë me Liftë.
Doganën e ka të paguar, në gjende të rregulltë.
Viti i prodhimit 17.05.1999
Kamioni është ardhe nga Gjermania .
Deutsche Post, vetem Posta e ka voziturë.
Unë e kamë prure Fazli Ajvazi Tel: 044 933 002 çmimi sipas Marrveshjës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim