KOMBI FAVE 3

Shitet nga: Fatlind Llapashtica 13 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin fave 3 ne gjendje shum te mir shum i ruajtun per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044319865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim