Kamion 16 26

Shitet nga: ar 05 Dhj 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin 16 26 osht fort ne gjendje te mir me guma te mira me hibibin ndrrim i mundshem mvaret pej oferte per ma shum eshe ne viber qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim