Kamion Iveco

Shitet nga: bardhi 28 Shk 06:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni iveco i regjistruar ne rks ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim