Kamion Iveco

Shitet nga: bardhi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni iveco i regjistruar ne rks ne gjendje shum te mire dhe ka vetem 123 mi kilometra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim