Kamion Kiper Magirus 320M 26 FK 6x4

Shitet nga: Ramiz 06 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes urgjentisht Kamionin Kiper.
Marka: Magirus Deutz 320 M 26 FK 6X4 Kiper.
Viti i prodhimit: 1981.
Ngjyra:e kalter.
Kamioni eshte i clajmruem por ne gjendje te rregullt.
Qmimi: sipas Marrveshjes.
Ndrrim i mundshem me Material Ndertimor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim