Kamion MAN -00

Shitet nga: Altin 14 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamijon man viti i prodhimit 2000 i padoganum i sapoardhur nga jasht ne gjendje te rregullt teknike te gjitha gomat e reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim