Kamion Mercedes Benz Miller Kiper 26-26

Shitet nga: Bekim Bugujevci 04 Jan 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion Mercedes-Benz 26-26, Viti i prodhimit 1981. Eshte i ç'lajmeruar, per informata me te hollesishme rreth kamionit na kontaktoni ne: 044559125 , ose edhe ne Viber: +38649189349
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim