Kamion Reno 180

Shitet nga: Agroni 29 Jan 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She's kamionin Reno me hibobin me jastak viti 2005 ne gjendje shumtmir mjeti asht padogan ne targa thuja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim