Kamion SCANIA 112

Shitet nga: Faik 27 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ose ndrrohet kamioni ne gjendje shumë te mire teknike. Per info kontakto ne nr. Telefoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim