Kamion benz frigorifer viti 90 ( pa qlajmrue)

Shitet nga: lavdim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion benz 814 viti 90 ( pa qlajmru) kamioni posedon frigorifer amo eshte pa QLAJMRUE" nr i telit 044 417 426 ose ne =viber +377 44 417 426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim