Kamion

Shitet nga: samir 12 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamion SCANIA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim