Kamiona dhe pjes per kamiona

Shitet nga: fatmir 03 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kemi kamiona dhe pjes per kamiona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim