Kamionet Fiat

Shitet nga: samet 22 Sht 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionetn në gjendje shum të mir fiat 2.3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim