Kamionet T4 Dizel

Shitet nga: hasani 21 Jan 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionet t4 dizel 2.4 motorri ne gjendje shum te mir
viti 1997 osht ne targa te huaja
te interesuarit na kontaktojn ne numrat
044176469 049840677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim