Kamioni renault 7.5 ton viti 2005

Shitet nga: celi 20 Dhj 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion 7.5 ton viti 2005 i markes renault i posa ardhur nga gjermania osht ne gjendje shum te mir i ruajtur shum kilometra ka shum pak ju lutem kontaktoni ne ket nr.044 522 461 baj ndrrim me mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim